Úvod » Novinky » Velikonoce na hradě OSTRAVA

Velikonoce na hradě OSTRAVA

Zveme Vás na tradiční prodejně-výstavní akci Velikonoce na hradě - Dvoudenní velikonoční lidový jarmark, který se uskuteční ve dnech 24. a 25. března 2018 od 10.00 do 17.00 hod. v areále Slezskoostravského hradu!


Velikonoce na hradě
24.3.-25.3. 2018

Dvoudenní velikonoční lidový jarmark

V sobotu a neděli 24. a 25. března 2018 se v areále Slezskoostravského hradu uskuteční velikonoční lidový jarmark s ukázkami řemesel a prodejem lidově uměleckých výrobků. V letošním roce se této výstavy zůčastníme a předvedeme ukázky nových cukrárenských modelů dortů, knih, velikonočních vajíček, pralinek, různých postaviček a výtvorů z naší cukrárny.

Můžete se zde naučit plést velikonoční pomlázku, namalovat si vajíčko, vymodelovat si na hrnčířském kruhu hrníček nebo jen sledovat ukázky lidových zvyků.

Na jarmarku načerpáte inspiraci jak nazdobit vázy, košíčky, vajíčka a jiné tradiční výrobky. Ke zhlédnutí bude velké množství jarmarečných stánků s pestrou nabídkou dobrot a lidově uměleckých předmětů.Těšit se můžete na folklórní taneční a zpěvácké soubory, divadélko pro malé i velké. Děti potěší ohrádka se živými zvířátky.

Přijďte na hrad a zažijte atmosféru Velikonoc! Těšíme se na Vás! Tým Cukrárna JAŘABOVÁ ;-)