Velikonoční roláda – ořechová nebo kokosová
Slavnostní roláda zdobená velikonočními marcipánovými ozdobami.
Ořechová roláda – jemný ořechový piškot plněný karamelovým krémem, posypaný praženými ořechy.
Kokosová roláda – světlý piškot plněný vanilkovým krémem a ovocnou marmeládou, posypaný praženým kokosem.
Roláda je nahoře velikonočně zdobená marcipánem, díky čemuž se hodí jako slavnostní dezert na velikonoční stůl.
| Průměr: | 24 cm |
|---|---|
| Gramáž: | 450 g |
| Trvanlivost: | 48 hodin (skladování 5°C) |
Chcete si dort objednat osobně?
Navštivte nás na našich pobočkách:
| Pondělí | 08:00 - 17:00 |
|---|---|
| Úterý | 08:00 - 17:00 |
| Středa | 08:00 - 17:00 |
| Čtvrtek | 08:00 - 17:00 |
| Pátek | 08:00 - 17:00 |
| Sobota | 08:00 - 17:00 |
| Neděle | 09:00 - 17:00 |
| Pondělí | 09:00 - 18:00 |
|---|---|
| Úterý | 09:00 - 18:00 |
| Středa | 09:00 - 18:00 |
| Čtvrtek | 09:00 - 18:00 |
| Pátek | 09:00 - 18:00 |
| Sobota | 09:00 - 17:00 |
| Neděle | ZAVŘENO |
