Kariéra

Aktualizace 19.02.2024


 

Do naší rodinné cukrářské výrobny v Kravařích přijmeme:

 

Cukrářku / Cukráře

Pekařku / Pekaře

 

  • Nabízíme práci se sladkými zákusky a pohádkovými dorty, vše ručně vyráběno
  • Zaměstnanecký poměr na plný 8h. úvazek
  • Pouze ranní směny
  • Místo výkonu práce Kravaře
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Benefit v podobě stravenek a proplacení cestovních nákladů do práce
  • Vyučení a praxe v oboru výhodou
  • Nástup možný ihned

 

Více informací na prodejně v Kravařích nebo na tel. 553 671 379.

 

 

 

 


Pro umožnění výběrového řízení na jakoukoli pracovní pozici bude společnost Cukrárna Jařabová s.r.o., se sídlem podnikání i provozovnou na adrese Opavská 89, 747 21 Kravaře, IČ: 07678801, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Další informace o zpracování údajů naši společností poskytuje Hana Jařabová, e-mail: cukrarna@jarabova.cz, resp. jsou dostupné na https://www.jarabova.cz/clanky/informace-o-zpracovani-a-ochrane-osobnich-udaju/